Deze lijn wordt gereden met een 8-persoons (niet rolstoeltoegankelijke) bus.
Op zon- en feestdagen en `s avonds na de hieronder vermelde tijden kunt u gebruik maken van ‘reserveerRRReis’.
Deze rijdt alleen als je de rit 30 minuten van tevoren reserveert via RRReis.nl, de RRReis app, of telefonisch via 088 033 1376.
506    Twello - Apeldoorn (Omnisport)   Maandag t/m Vrijdag        
Twello, Station 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04
Twello, Gemeentehuis 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Twello, M. de Ruyterst... 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Twello, Piet Heinstraat 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Twello, Beethovenlaan 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Twello, Martinushof 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Twello, Engelenburgstraat 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Wilp, Wilp Achterhoek 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
Apeldoorn, IJsseldijk 07:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Apeldoorn, Ecofactorij 07:18 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Apeldoorn, Omnisport 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
506    Apeldoorn (Omnisport) - Twello  Maandag t/m Vrijdag        
Apeldoorn, Omnisport 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Apeldoorn, Laan van Erica 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Apeldoorn, Jaromirgaarde 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Apeldoorn, Rademakersdonk 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
Apeldoorn, De Eglantier 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Apeldoorn, Valkeniersdonk 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Apeldoorn, Parlevinkershoeve 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Apeldoorn, Kapelmeestershoeve 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Apeldoorn, Landdrostlaan 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
Klarenbeek, Elsbosweg 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36
Klarenbeek, Broekstraat 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37
Klarenbeek, Station 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Bussloo, Thermen Bussloo 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Twello, Engelenburgstraat 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Twello, Martinushof 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Twello, Beethovenlaan 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Twello, Piet Heinstraat 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Twello, M. de Ruyterstraat 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Twello, Gemeentehuis 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Twello, Station 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54