Deze lijn wordt gereden met een 8-persoons bus.
Op zon- en feestdagen en `s avonds na de hieronder vermelde tijden kunt u gebruik maken van ‘reserveerRRReis’.
Deze rijdt alleen als je de rit 30 minuten van tevoren reserveert via RRReis.nl, de RRReis app, of telefonisch via 088 - 655 7771.
507    Twello - Voorst (via Wilp)   Maandag t/m Vrijdag          
Twello, Station 06:56 07:26 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26
Twello, Gemeentehuis 06:56 07:26 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26
Twello, Troelstralaan 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27
Posterenk, Wilper Korenmolen 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30
Wilp, Roggencampweg 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31
Wilp, De Lathmer 07:02 07:32 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32
Wilp, Molenallee 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33
Wilp, Begraafplaats 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35
Bussloo, Bussloselaan 07:07 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37
Gietelo, De Nieuwenhof 07:09 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39
Voorst, Klarenbeekseweg 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41
Voorst, Huize Enkstein 07:11 07:41 08:11 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41
Voorst, Huize de Beele 07:13 07:43 08:13 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43
Voorst, Station Voorst-Empe 07:14 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44
Twello, Station 12:56 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 Voorst - Twello
Twello, Gemeentehuis 12:56 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26
Twello, Troelstralaan 12:57 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27
Posterenk, Wilper Korenmolen 13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Wilp, Roggencampweg 13:01 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31
Wilp, De Lathmer 13:02 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32
Wilp, Molenallee 13:03 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33
Wilp, Begraafplaats 13:05 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35
Bussloo, Bussloselaan 13:07 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37
Gietelo, De Nieuwenhof 13:09 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39
Voorst, Klarenbeekseweg 13:11 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41
Voorst, Huize Enkstein 13:11 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41
Voorst, Huize de Beele 13:13 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43
Voorst, Station Voorst-Empe 13:14 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44
507    Voorst - Twello (via Wilp)   Maandag t/m Vrijdag      
Voorst, Station Voorst-Empe 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
Voorst, Huize de Beele 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15
Voorst, Huize Enkstein 06:46 07:16 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16
Voorst, Klarenbeekseweg 06:47 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17
Gietelo, De Nieuwenhof 06:48 07:18 07:48 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18
Bussloo, Bussloselaan 06:51 07:21 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21
Wilp, Begraafplaats 06:52 07:22 07:52 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22
Wilp, Molenallee 06:54 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24
Wilp, De Lathmer 06:54 07:24 07:54 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24
Wilp, Roggencampweg 06:55 07:25 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25
Posterenk, Wilper Korenmolen 06:57 07:27 07:57 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27
Twello, Troelstralaan 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31
Twello, Gemeentehuis 07:01 07:31 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31
Twello, Station 07:03 07:33 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33
Voorst, Station Voorst-Empe 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
Voorst, Huize de Beele 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
Voorst, Huize Enkstein 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16
Voorst, Klarenbeekseweg 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17
Gietelo, De Nieuwenhof 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18
Bussloo, Bussloselaan 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21
Wilp, Begraafplaats 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22
Wilp, Molenallee 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24
Wilp, De Lathmer 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24
Wilp, Roggencampweg 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25
Posterenk, Wilper Korenmolen 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27
Twello, Troelstralaan 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31
Twello, Gemeentehuis 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31
Twello, Station 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33